fbpx

איך לחתוך את חשבון החשמל בחודשי החורף?

הכירו את שיטת החימום שתעניק לכם את ההרגשה הנעימה ביותר בבית שלכם ואף תגרום לכם לחסוך בחשבון החשמל החודשי
עתידות: בחורף הבא הולך להיות לכם חם יותר ויקר פחות.
הידעתם? עם שינויי האקלים בעקבות ההתחממות הגלובלית, אנחנו חשופים לחורפים קיצוניים הרבה יותר, אפילו כאן בישראל כאשר מזג האוויר אצלנו נוטה להיות נוח גם בעונה הגשומה של השנה. בדיוק בגלל זה, אנחנו חייבים להיות מוכנים לחורפים קרים יותר ממה שאנחנו רגילים בדרך כלל. איך אנחנו עושים את זה? עם שיטת החימום המתקדמת והמובילה שתקצץ לכם את חשבון החשמל ותיצור אווירה נעימה וחמימה בתוך הבית.
איך אנחנו שומרים על טמפרטורה חמימה בבית בדרך כלל? אנחנו מדליקים את המזגן על חימום או משתמשים בתנורי חימום מסוגים שונים, לכל אחד מהאמצעים הללו חסרונות לא מעטים כמו צריכה גבוהה של חשמל, תחושת מחנק מכבידה ואף סכנת שריפה.
אבל למזלנו יש שיטת חימום אחת שהיא אידיאלית – חימום תת רצפתי המציע 75% חסכון באנרגיה ומאפשר לנו לחסוך את התשלום המעיק של צריכת החשמל בימי החורף הקרירים. החיסכון הוא משמעותי מאד ולכן קוסם לרבים – כאמור עד 75% מצריכת החשמל, ובימים אלו כאשר תעריף החשמל מגיע לשיא של כל הזמנים, בהחלט מדובר בפלוס משמעותי לכל משפחה.
מעבר לפן הכלכלי, הבחירה בחימום תת רצפתי גם לבית מעץ היא הבחירה הכי נכונה עבורכם מבחינת אפקטיביות החימום והתחושה הנפלאה שהוא יוצר בבית. בניגוד לתחושת המחנק והיובש שיוצרים מכשירי חימום אחרים כמו מזגן למשל, החימום התת רצפתי אינו פוגע בזרימת האוויר הנעימה בבית, וכמו כן ניתן לווסת את רמת החום בכל חדר וחדר בהתאם לרצונכם. בנוסף המערכת אינה נקודתית כמו רדיאטור או מפזר חום שכן היא יוצרת חום אחיד בבית וחשוב מכך היא אינה יוצרת סכנת שריפה כמו תנור סלילים למשל.
פתרון זה מתבסס על הנטייה של גלי החום לעלות כלפי מעלה, בהתאם לכך אם הרצפה תפיץ חום, הוא יתפזר בחלל הבית ויצור לכם תחושה של חמימות אחידה.
קיימים שלושה סוגים של חימום רצפתי – על בסיס מים, חשמל וגז, כולם מצאים מתחת לריצוף הבית. החימום על בסיס מים הוא החסכוני ביותר שכן הוא מורכב ממערכת  סגורה של צינורות אשר בהם עוברים המים החמים ומחממים את הרצפה. הצנרת עושיה שלוש שכבות ומאפשרת זרימה אחידה של מים ללא חשש נזילות והכי חשוב- פולטת 100% מהאנרגיה, לא מאמצת את משאבת החום ויוצרת חסכון משמעותי בעלויות החשמל.
חימום מסוג זה, מהווה פתרון יעיל ואפקטיבי לחימום כל רחבי הבית, אינו מייבש את האוויר ומאפשר לכם ללכת יחפים על הרצפה וליהנות מכל רגע. כל מי שאי פעם ביקר בדירה, בבית או בחדר מלון בו קיים חימום תת רצפתי יוכל ודאי להעיד על התחושה הנעימה שהוא יוצר.
עם זאת. חשוב לציין, כי התקנת מערכת חימום תת רצפתי צריכה להיות מתוכננת מראש ומתבצעת טרם בניית הבית או תוך שיפוץ כללי המכיל בתוכו את החלפת ריצוף הבית.
פנו עוד היום לניו אנרג'י לקביעת פגישת ייעוץ וראו כיצד מערכת החימום התת רצפתי שלנו יכולה להפוך את הבית שלכם למקום הכי חמים ומזמין שאתם יכולים לדמיין.

חברה ניו אנרג'י ישראל עוסקת בייצור, ייבוא, התקנה ושירות למערכות חימום תת רצפתי כבר מעל ל-30 שנה בארץ ובעולם ומספקת שירות מקיף ואיכותי. החברה מציעה טכנולוגיה חדשנית המייצרת ומשמרת עד פי 3 תפוקה במשאבת חום. על ידי כך, מתבצע חיסכון משמעותי באנרגיה וצריכת החשמל של עד 75%. בניו אנרג'י משתמשים במערכות החכמות והמתקדמות ביותר, בעלות איכות חסרת פשרות.

להצעת מחיר מהירה ושיחת ייעוץ >>

להצעת מחיר מהירה ושיחת ייעוץ >>

מאמרים דומים

בונה או משפץ?

חייג עכשיו 0723957187 או מלא פרטיך
וקבל ייעוץ חינם!

דילוג לתוכן