fbpx

ממה להיזהר כשבאים לבחור חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי הוא הפתרון המשתלם והיעיל ביותר לחימום הבית, אבל אילו טעויות אנשים עושים כשהם מגיעים לרכוש את המערכת?

בימים אלו בהם יוקר המחייה מכביד על החיים של רובנו, הרבה מאתנו מנסים לחשוב על רעיונות מחוץ לקופסה כדי להפחית בעלויות השונות, בעיקר בעלויות המצטברות סביב חיי המשפחה והמחייה שלנו בבית. אחת מהדרכים לחיסכון, היא חימום תת רצפתי המציע 80% חסכון באנרגיה ומאפשר לנו לחסוך את התשלום המעיק של צריכת החשמל בימי החורף הקרירים. החיסכון הוא משמעותי מאד ולכן קוסם לרבים – עד 75% מצריכת החשמל. זאת בניגוד לאופציות חימום אחרות שרק גורמות לחשבון החשמל שלנו להתנפח.

מעבר לזה חימום הבית על יד מערכת הוא אפקטיבי מאד ובניגוד לתחושת המחנק והיובש שיוצרים מכשירי חימום אחרים כמו מזגן למשל, החימום התת רצפתי אינו פוגע בזרימת האוויר הנעימה בבית, כמו כן ניתן לווסת את רמת החום בכל חדר בהתאם לרצונכם. בנוסף המערכת אינה נקודתית כמו רדיאטור ואינה יוצרת סכנת שריפה כמו תנור סלילים.

כל הסיבות האלו ועוד גורמות לרבים העוברים לבית חדש או עורכים שיפוץ מסיבי בבית קיים, לשקול את נושא החימום התת רצפתי בכובד ראש. אומנם הפתרון אכן נכון ואף אקולוגי אבל אם אנחנו לא נעשה את ההחלטה הנכונה, ההרפתקה הזאת יכולה להיגמר בטעות שתעלה לנו הרבה מאד כסף.

אז מה הן הטעויות הנפוצות?

חברה לא מנוסה – התקנת המערכת של החימום התת רצפתי היא לא עניין של מה בכך והיא חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מובילים בלבד בעלי שנות ניסיון בתחום. אל תתפתו למחירים נמוכים כי זה עלול לעלות לכם הרבה יותר בטווח הארוך. אם אנשי המקצוע לא יתקינו את המערכת כמו שצריך עלולות להתגלות בעיות לאחר ההפעלה בשלב שכבר אין אבא ואמא לפנות אליהם. במיוחד שמדובר במערכת שנמצאת מתחת לריצוף ולא ניתן להחליפה אלא אם כן מרימים את כל הבית באוויר.

חלקי מערכת לא איכותיים
– גם כאן חשוב לזכור שלפעמים הזול הוא היקר. הקפידו שהחלקים יהיו איכותיים עם תווי תקן אמינים. אף אחת לא רוצה להחליף משאבת חום כי היא התקלקלה. שימו לב כי בארץ משתמשים לא מעט בצינור עשוי שכבה אחת, זה לא מומלץ כי צינור זה פחות עמיד לטווח ארוך, פחות איכותי ויש בו יותר נזילות.

קרינה בחימום תת רצפתי חשמלי – רב מערכות החימום התת רצפתי עובדות היום על מים. המערכת היא מערכת צינורות סגורה בה עוברים מים חמים ומחממים את הבית. עם זאת, קיימת גם האופציה לחימום תת רצפתי חשמלי. אם נתקלתם באופציה זאת והיא קסמה לכם, חשוב שתוודאו כי החימום אינו מתבסס עם טכנולוגיה שיש בה סכנת קרינה. היום ישנה טכנולוגיה חדשה שהקרינה בה ברמה נמוכה מאד והיא אינה מסכנת חיים.

לסיכום

כאשר מעוניינים להתקין חימום תת רצפתי בבית חשוב להיעזר באנשי מקצוע מנוסים שיוכלו לכוון אתכם ולעזור לכם לקחת את כל ההחלטות הנכונות.

חברה ניו אנרג'י ישראל עוסקת בייצור, ייבוא, התקנה ושירות למערכות חימום תת רצפתי כבר מעל ל-17 שנה בארץ ובעולם ומספקת שירות מקיף ואיכותי. לבעלי החברה בישראל ניסיון של מעל ל-30 שנים בתחום. החברה מציעה טכנולוגיה חדשנית המייצרת ומשמרת עד פי 3 תפוקה במשאבת חום. על ידי כך, מתבצע חיסכון משמעותי באנרגיה וצריכת החשמל של עד 75%. בניו אנרג'י משתמשים במערכות החכמות והמתקדמות ביותר, בעלות איכות חסרת פשרות.

להצעת מחיר מהירה ושיחת ייעוץ >>

מאמרים דומים

להצעת מחיר מהירה ושיחת ייעוץ >>

מאמרים דומים

בונה או משפץ?

חייג עכשיו 0723957187 או מלא פרטיך
וקבל ייעוץ חינם!

דילוג לתוכן